Eklektik Session

06-09.10.2017

Wrocław

Aktualności

Before Eklektik Session 2017

Tegoroczna odsłona Eklektik Session – Architexture – odbędzie się w dniach 06-09.10 we Wrocławiu. Wydarzenia zlokalizowane będą w punktach Wrocławia kształtujących przestrzeń oraz historię naszego miasta. Koncerty poprzedzą spotkania i prelekcje architektów, projektantów, historyków sztuki. Zanim ogłosimy pełny program tegorocznej odsłony zapraszamy na weekend zapowiadający Before Eklektik Session 2017. W dniach 30.06-02.07 spotkamy się m.in. w kawiarni Etno Cafe OVO, Dolnośląskim Centrum Filmowym, „na Młynie” oraz Placu Społecznym.

Czytaj więcej

Juliuszem na Eklektik Session 2016!

Juliuszem na Eklektik Session 2016!

Do Wrocławskiego Parku Przemysłowego dojedziecie starym poczciwym Juliuszem!

Wspólnie z Towarzystwem Miłośników Wrocławia uruchamiamy eklektyczną linię, która kursować będzie w niedzielę z pl. Teatralnego na Fabryczną 10.

 

Czytaj więcej

Zapraszamy na BEFORE PARTY!

Zapraszamy na BEFORE PARTY!

Zapraszamy na imprezę zapowiadającą tegoroczną odsłonę Eklektik Session 2016!

“Before ES 2016” odbędzie się w sobotę 04. czerwca na dziedzińcu hotelu PURO przy ul. Włodkowica 6 we Wrocławiu.

 

Czytaj więcej

Zapp4 & Jan Bang w Stacji Prób DFME

Zapp4 & Jan Bang w Stacji Prób DFME

Dzięki współpracy z Dolnośląską Fabryką Maszyn Elektrycznych jeden z koncertów w ramach tegorocznej odsłony ES odbędzie się w Stacji Prób na Hali B1. Przestrzeń ta, pełniąca funkcję stacji testującej elementy silników dużej mocy jest na co dzień pod wyjątkowym nadzorem. Liczba biletów na koncert Zapp4 & Jan Bang jest mocno limitowana, zalecamy odpowiednio wcześniej zwrócić uwagę na to wyjątkowe wydarzenie!

Czytaj więcej

Logos